O nás

Střelnice MAGNUM Praha se nachází v přírodním terénu mezi obcemi Sedlec a Suchdol v Praze 6. Střelnice je polokrytá a v současné době má 18 střeleckých stavů na vzdálenost od 7 do 25 metrů s automatickým přibližovacím zařízením. Pro střelbu na 50 metrů je 8 střeleckých míst. Prostorné, 3 metry široké boxy jsou určeny vždy pro 2 střelce. Součástí střelnice je kromě kompletního sociálního zařízení i zahradní terasa a klubovna s občerstvením. V uzavřeném areálu střelnice je parkoviště pro 20 automobilů.

Nabízíme po předchozím objednání:
- přípravu ke zkoušce odborné způsobilosti pro vydání zbrojního průkazu
- možnost zastřílet si z vlastních zbraní, včetně perkusních a křesadlových
- zájemcům, kteří nejsou držiteli zbrojních průkazů, možnost střelby ze zapůjčených pistolí, revolverů i pušek pod vedením našich instruktorů
- individuální střelecký výcvik
- pro firemní kolektivy a skupiny pořádáme soutěže ve střelbě kompletně zajištěné našimi rozhodčími, instruktory, zbraněmi, střelivem, terči, zapůjčenými chrániči sluchu i dalekohledy. Součástí soutěží je i vyhodnocení a medaile.
- prodej střeleckých doplňků, běžných i netradičních terčů a dalších střeleckých potřeb

Současně nabízíme menší občerstvení v baru (teplé i studené nápoje, zákusky, sendviče). Náročnější objednávky na jídlo je možné realizovat ve spolupráci s blízkou pizzerií. Pro akce nad 20 účastníků doporučujeme termín konání od března do října, protože v této době lze využít i venkovní terasu.

Podmínky vstupu na střelnici MAGNUM Praha

V provozní době mohou využívat střelnici střelci s platným zbrojním průkazem nebo osoby bez zbrojního průkazu v doprovodu osoby se zbrojním průkazem.
1. Držitel ZP může na střelišti při střelbě dohlížet maximálně na 2 osoby bez ZP, které při vstupu předkládají občanský průkaz.
2. Osoba bez ZP starší 18 let může na střelnici střílet pouze s instruktorem nebo s držitelem ZP nebo ze zbraně kategorie D po předložení občanského průkazu.
3. Osoba starší 15 let (a mladší 18 let) smí na střelnici střílet po předložení občanského průkazu jen s držitelem ZP kategorie B nebo C, který je držitelem ZP nejméně 3 roky a je starší 21 let.